BZT52C22
מק"ט מוצר של DigiKey
5399-BZT52C22TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5399-BZT52C22CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5399-BZT52C22DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C22
תיאור
INDEPENDENT TYPE 20.8V~23.3V 500
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 22 V 500 mW ±5.68% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
55 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 15.4 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
±5.68%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
500 mW