BZT52C39
מק"ט מוצר של DigiKey
5399-BZT52C39TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5399-BZT52C39CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5399-BZT52C39DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C39
תיאור
INDEPENDENT TYPE 37V~41V 500MW 3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 39 V 500 mW ±5.13% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
130 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 27.3 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
±5.13%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
500 mW