BZT52C3V3
מק"ט מוצר של DigiKey
5399-BZT52C3V3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5399-BZT52C3V3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5399-BZT52C3V3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C3V3
תיאור
INDEPENDENT TYPE 3.1V~3.5V 500MW
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 3.3 V 500 mW ±6.06% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
95 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
±6.06%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
500 mW