SMBJ6.5CA
מק"ט מוצר של DigiKey
5399-SMBJ6.5CATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5399-SMBJ6.5CACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5399-SMBJ6.5CADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ6.5CA
תיאור
TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
11.2V מלחץ53.6A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMB)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
53.6A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
6.5V
מתח - פריצה (מינ')
7.22V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
11.2V