EPZ1005D121-2R0T
מק"ט מוצר של DigiKey
3442-EPZ1005D121-2R0TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3442-EPZ1005D121-2R0TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3442-EPZ1005D121-2R0TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EPZ1005D121-2R0T
תיאור
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 2A 50mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
2A
יצרן
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
50mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.026‏ אינץ' (0.65‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
120 Ohms @ 100 MHz