3RT20231CL243MA0 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Siemens
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Siemens
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 10
קיים במלאי: 4
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 9 A 230VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
3RT20231CL243MA0
מק"ט מוצר של DigiKey
3473-3RT20231CL243MA0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3RT20231CL243MA0
תיאור
CONTACTOR S0 9A 230VAC 2NO/2NC S
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
3RT20231CL243MA0 דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC - מקס'
יצרן
מאפיינים
מגעי עזר
סדרה
תצורת הסיומת
הדק הברגה
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 60°C
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-פעולה
195.5VAC
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה, מסילת DIN
זמן פעולה
40 ms
מתח סליל
230VAC
זמן שחרור
16 ms
צורת מגע
3PST-NO (3 FormA)
הספק סליל
67VA
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
9 A