DRC-0608-223J-UL
מק"ט מוצר של DigiKey
595-DRC-0608-223J-UL-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DRC-0608-223J-UL
תיאור
FIXED IND 22MH 45MA 80 OHM TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 mH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 45 mA ‎80Ohm מקס' רדיאלי, גליל אנכי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DRC-0608-223J-UL דגמים
קטגוריה
סיכוך
לא מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎80Ohm מקס'
סדרה
Q @ תדר
50 ב-79.6kHz
אריזה
שקית
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
חור מעבר
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, גליל אנכי
השראות
מארז ההתקן של הספק
רדיאלי, גליל אנכי
טולרנס
±5%