F1A1-303015-5R6N
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1A1-303015-5R6NTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1A1-303015-5R6NCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1A1-303015-5R6NDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1A1-303015-5R6N
תיאור
FIXED IND 5.6UH 800MA 364 OHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
5.6 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 800 mA Ohm‏364‏ מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
F1A1-303015-5R6N דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
550mA
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
Ohm‏364‏ מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±30%