F1A1-303018-330M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1A1-303018-330MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1A1-303018-330MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1A1-303018-330MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1A1-303018-330M
תיאור
FIXED IND 33UH 330MA 1.222K OHM
תיאור מפורט
33 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 330 mA kOhm‏1.222‏ מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1A1-303018-330M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
230mA
התנגדות DC‏ (DCR)
kOhm‏1.222‏ מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%