F1A1-383815-150M | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 15UH 750MA 456 OHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 15 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 750 mA Ohm456 מקס' לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | F1A1-383815-150M דגמים |
קטגוריה | (Isat) זרם - רוויה 420mA |
יצרן | סיכוך מסוכך |
סדרה | התנגדות DC (DCR) Ohm456 מקס' |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 105°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
סוג ליבת תוף, חוט מלופף | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
השראות | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
טולרנס ±30% | גודל / מידה אורך 0.150 אינץ' x רוחב 0.150 אינץ' (3.80 מ"מ x 3.80 מ"מ) |