F1A1-383815-150M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1A1-383815-150MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1A1-383815-150MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1A1-383815-150MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1A1-383815-150M
תיאור
FIXED IND 15UH 750MA 456 OHM SMD
תיאור מפורט
15 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 750 mA Ohm‏456‏ מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1A1-383815-150M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
420mA
התנגדות DC‏ (DCR)
Ohm‏456‏ מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±30%