F1A1-383815-3R9N
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1A1-383815-3R9NTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1A1-383815-3R9NCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1A1-383815-3R9NDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1A1-383815-3R9N
תיאור
FIXED IND 3.9UH 1.3A 143 OHM SMD
תיאור מפורט
3.9 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.3 A ‎143Ohm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1A1-383815-3R9N דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
900mA
התנגדות DC‏ (DCR)
‎143Ohm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±30%