F1A1-383815-8R2N
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1A1-383815-8R2NTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1A1-383815-8R2NCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1A1-383815-8R2NDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1A1-383815-8R2N
תיאור
FIXED IND 8.2UH 950MA 237 OHM
תיאור מפורט
8.2 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 950 mA Ohm‏237‏ מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1A1-383815-8R2N דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
700mA
התנגדות DC‏ (DCR)
Ohm‏237‏ מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±30%