F1A1-464612-4R7N
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1A1-464612-4R7NTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1A1-464612-4R7NCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1A1-464612-4R7NDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1A1-464612-4R7N
תיאור
FIXED IND 4.7UH 1.2A 196 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.2 A Ohm‏196‏ מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
F1A1-464612-4R7N דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
950mA
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
Ohm‏196‏ מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±30%