F1A2-303012-120M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1A2-303012-120MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1A2-303012-120MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1A2-303012-120MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1A2-303012-120M
תיאור
FIXED IND 12UH 720MA 390 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 µH מסוכך חוט מלופף משרן 720 mA ‎390mOhm מקס' 1212 (3030 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
F1A2-303012-120M דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎390mOhm מקס'
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
חוט מלופף
מארז‏ / תיבה
1212 (3030 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
1212
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.117‏ אינץ' x‏ רוחב 0.117‏ אינץ' (3.00 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
(Isat) זרם - רוויה
500mA