F1A2-303012-1R8N
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1A2-303012-1R8NTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1A2-303012-1R8NCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1A2-303012-1R8NDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1A2-303012-1R8N
תיאור
FIXED IND 1.8UH 1.5A 90 MOHM SMD
תיאור מפורט
1.8 µH מסוכך חוט מלופף משרן 1.5 A ‎90mOhm מקס' 1212 (3030 מטרי)
מודלים EDA/CAD
F1A2-303012-1R8N דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎90mOhm מקס'
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
מארז‏ / תיבה
1212 (3030 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
1212
טולרנס
±30%
גודל / מידה
אורך 0.117‏ אינץ' x‏ רוחב 0.117‏ אינץ' (3.00 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
(Isat) זרם - רוויה
1.5A