F1A2-303012-270M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1A2-303012-270MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1A2-303012-270MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1A2-303012-270MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1A2-303012-270M
תיאור
FIXED IND 27UH 450MA 940 MOHM
תיאור מפורט
27 µH מסוכך חוט מלופף משרן 450 mA ‎940mOhm מקס' 1212 (3030 מטרי)
מודלים EDA/CAD
F1A2-303012-270M דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎940mOhm מקס'
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
מארז‏ / תיבה
1212 (3030 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
1212
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.117‏ אינץ' x‏ רוחב 0.117‏ אינץ' (3.00 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
(Isat) זרם - רוויה
320mA