F1A2-303012-4R7N
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1A2-303012-4R7NTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1A2-303012-4R7NCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1A2-303012-4R7NDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1A2-303012-4R7N
תיאור
FIXED IND 4.7UH 1A 195 MOHM SMD
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך חוט מלופף משרן 1 A ‎195mOhm מקס' 1212 (3030 מטרי)
מודלים EDA/CAD
F1A2-303012-4R7N דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎195mOhm מקס'
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
מארז‏ / תיבה
1212 (3030 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
1212
טולרנס
±30%
גודל / מידה
אורך 0.117‏ אינץ' x‏ רוחב 0.117‏ אינץ' (3.00 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
(Isat) זרם - רוויה
900mA