F1A2-303012-6R8N | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 6.8UH 900MA 260 MOHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 6.8 µH מסוכך חוט מלופף משרן 900 mA 260mOhm מקס' 1212 (3030 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | F1A2-303012-6R8N דגמים |
קטגוריה | סיכוך מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 260mOhm מקס' |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג חוט מלופף | מארז / תיבה 1212 (3030 מטרי) |
השראות | מארז ההתקן של הספק 1212 |
טולרנס ±30% | גודל / מידה אורך 0.117 אינץ' x רוחב 0.117 אינץ' (3.00 מ"מ x 3.00 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 750mA |