F1A2-383818-4R7N
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1A2-383818-4R7NTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1A2-383818-4R7NCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1A2-383818-4R7NDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1A2-383818-4R7N
תיאור
FIXED IND 4.7UH 1.1A 145 MOHM
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך חוט מלופף משרן 1.1 A ‎145mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1A2-383818-4R7N דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
1.8A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎145mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±30%