F1A2-464612-100M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1A2-464612-100MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1A2-464612-100MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1A2-464612-100MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1A2-464612-100M
תיאור
FIXED IND 10UH 1.1A 240 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µH מסוכך חוט מלופף משרן 1.1 A ‎240mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
F1A2-464612-100M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
700mA
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎240mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%