F1A2-464612-2R2N
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1A2-464612-2R2NTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1A2-464612-2R2NCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1A2-464612-2R2NDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1A2-464612-2R2N
תיאור
FIXED IND 2.2UH 1.65A 90 MOHM
תיאור מפורט
2.2 µH מסוכך חוט מלופף משרן 1.65 A ‎90mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1A2-464612-2R2N דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
1.5A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎90mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±30%