F1A2-464615-101M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1A2-464615-101MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1A2-464615-101MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1A2-464615-101MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1A2-464615-101M
תיאור
FIXED IND 100UH 350MA 2.065 OHM
תיאור מפורט
100 µH מסוכך חוט מלופף משרן 350 mA Ohm‏2.065‏ מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1A2-464615-101M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
320mA
התנגדות DC‏ (DCR)
Ohm‏2.065‏ מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%