F1A2-464615-270M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1A2-464615-270MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1A2-464615-270MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1A2-464615-270MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1A2-464615-270M
תיאור
FIXED IND 27UH 700MA 490 MOHM
תיאור מפורט
27 µH מסוכך חוט מלופף משרן 700 mA ‎490mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1A2-464615-270M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
650mA
התנגדות DC‏ (DCR)
‎490mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%