F1A2-464615-3R3N
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1A2-464615-3R3NTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1A2-464615-3R3NCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1A2-464615-3R3NDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1A2-464615-3R3N
תיאור
FIXED IND 3.3UH 1.5A 120 MOHM
תיאור מפורט
3.3 µH מסוכך חוט מלופף משרן 1.5 A ‎120mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1A2-464615-3R3N דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
2A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎120mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±30%