F1B1-303012-1R5M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1B1-303012-1R5MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1B1-303012-1R5MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1B1-303012-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1B1-303012-1R5M
תיאור
FIXED IND 1.5UH 1.47A 93 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.47 A ‎93Ohm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
F1B1-303012-1R5M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
2A
יצרן
סיכוך
לא מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎93Ohm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%