F1B1-303015-100M | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 10UH 900MA 437 OHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 900 mA Ohm437 מקס' לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | F1B1-303015-100M דגמים |
קטגוריה | (Isat) זרם - רוויה 1A |
יצרן | סיכוך לא מסוכך |
סדרה | התנגדות DC (DCR) Ohm437 מקס' |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 105°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
סוג ליבת תוף, חוט מלופף | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
השראות | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.118 אינץ' x רוחב 0.118 אינץ' (3.00 מ"מ x 3.00 מ"מ) |