F1B1-303015-100M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1B1-303015-100MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1B1-303015-100MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1B1-303015-100MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1B1-303015-100M
תיאור
FIXED IND 10UH 900MA 437 OHM SMD
תיאור מפורט
10 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 900 mA Ohm‏437‏ מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1B1-303015-100M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
1A
התנגדות DC‏ (DCR)
Ohm‏437‏ מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%