F1B1-303015-180M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1B1-303015-180MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1B1-303015-180MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1B1-303015-180MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1B1-303015-180M
תיאור
FIXED IND 18UH 550MA 938 MOHM
תיאור מפורט
18 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 550 mA ‎938mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1B1-303015-180M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
750mA
התנגדות DC‏ (DCR)
‎938mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%