F1B1-303015-3R3M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1B1-303015-3R3MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1B1-303015-3R3MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1B1-303015-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1B1-303015-3R3M
תיאור
FIXED IND 3.3UH 1.4A 156 OHM SMD
תיאור מפורט
3.3 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.4 A Ohm‏156‏ מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1B1-303015-3R3M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
1.8A
התנגדות DC‏ (DCR)
Ohm‏156‏ מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%