F1B1-303015-3R9M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1B1-303015-3R9MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1B1-303015-3R9MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1B1-303015-3R9MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1B1-303015-3R9M
תיאור
FIXED IND 3.9UH 1.3A 169 MOHM
תיאור מפורט
3.9 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.3 A ‎169mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1B1-303015-3R9M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
1.7A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎169mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%