F1B1-303015-4R7M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1B1-303015-4R7MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1B1-303015-4R7MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1B1-303015-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1B1-303015-4R7M
תיאור
FIXED IND 4.7UH 1.2A 225 OHM SMD
תיאור מפורט
4.7 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.2 A ‎225Ohm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1B1-303015-4R7M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
1.5A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎225Ohm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%