F1B1-383815-4R7M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1B1-383815-4R7MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1B1-383815-4R7MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1B1-383815-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1B1-383815-4R7M
תיאור
FIXED IND 4.7UH 1.4A 168 OHM SMD
תיאור מפורט
4.7 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.4 A ‎168Ohm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1B1-383815-4R7M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
1.6A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎168Ohm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%