F1B1-383818-180M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1B1-383818-180MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1B1-383818-180M
תיאור
FIXED IND 18UH 800MA 432 OHM SMD
תיאור מפורט
18 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 800 mA Ohm‏432‏ מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1B1-383818-180M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
920mA
התנגדות DC‏ (DCR)
Ohm‏432‏ מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%