F1B1-383818-1R0M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1B1-383818-1R0MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1B1-383818-1R0MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1B1-383818-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1B1-383818-1R0M
תיאור
FIXED IND 1UH 2.2A 68 OHM SMD
תיאור מפורט
1 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 2.2 A ‎68Ohm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1B1-383818-1R0M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
3.6A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎68Ohm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%