F1B1-383818-6R8M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1B1-383818-6R8MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1B1-383818-6R8MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1B1-383818-6R8MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1B1-383818-6R8M
תיאור
FIXED IND 6.8UH 1.2A 198 OHM SMD
תיאור מפורט
6.8 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.2 A ‎198Ohm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1B1-383818-6R8M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
1.5A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎198Ohm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%