F1B1-383818-6R8M | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 6.8UH 1.2A 198 OHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 6.8 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.2 A 198Ohm מקס' לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | F1B1-383818-6R8M דגמים |
קטגוריה | (Isat) זרם - רוויה 1.5A |
יצרן | סיכוך לא מסוכך |
סדרה | התנגדות DC (DCR) 198Ohm מקס' |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 105°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
סוג ליבת תוף, חוט מלופף | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
השראות | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.150 אינץ' x רוחב 0.150 אינץ' (3.80 מ"מ x 3.80 מ"מ) |