F1B1-464612-100M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1B1-464612-100MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1B1-464612-100M
תיאור
FIXED IND 10UH 1A 384 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1 A Ohm‏384‏ מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
F1B1-464612-100M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
920mA
יצרן
סיכוך
לא מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
Ohm‏384‏ מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%