F1B1-464615-100M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1B1-464615-100MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1B1-464615-100MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1B1-464615-100MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1B1-464615-100M
תיאור
FIXED IND 10UH 1A 306 MOHM SMD
תיאור מפורט
10 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1 A ‎306mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1B1-464615-100M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
1.5A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎306mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%