F1B1-464615-150M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1B1-464615-150MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1B1-464615-150MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1B1-464615-150MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1B1-464615-150M
תיאור
FIXED IND 15UH 900MA 450 OHM SMD
תיאור מפורט
15 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 900 mA Ohm‏450‏ מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1B1-464615-150M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
1.2A
התנגדות DC‏ (DCR)
Ohm‏450‏ מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%