F1C1-322510-1R5M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1C1-322510-1R5MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1C1-322510-1R5MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1C1-322510-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1C1-322510-1R5M
תיאור
FIXED IND 1.5UH 3.6A 42 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 µH מסוכך יצוק משרן 3.6 A ‎42mOhm מקס' 1210 (3225 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
F1C1-322510-1R5M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
4.4A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎42mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
1210
טולרנס
±20%