F1C2-040402W-1R0M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1C2-040402W-1R0MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1C2-040402W-1R0M
תיאור
FIXED IND 1UH 6.8A 14.6 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µH מסוכך חוט מלופף משרן 6.8 A ‎14.6mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
F1C2-040402W-1R0M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
8.8A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎14.6mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.161‏ אינץ' x‏ רוחב 0.161‏ אינץ' (4.10 מ"מ x‏ 4.10‏ מ"מ)
טולרנס
±20%