F1C2-040402W-1R8M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1C2-040402W-1R8MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1C2-040402W-1R8M
תיאור
FIXED IND 1.8UH 5.2A 28 MOHM SMD
תיאור מפורט
1.8 µH מסוכך חוט מלופף משרן 5.2 A ‎28mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1C2-040402W-1R8M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
7A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎28mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
גודל / מידה
אורך 0.161‏ אינץ' x‏ רוחב 0.161‏ אינץ' (4.10 מ"מ x‏ 4.10‏ מ"מ)
טולרנס
±20%