F1C2-050502W-1R0M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1C2-050502W-1R0MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1C2-050502W-1R0MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1C2-050502W-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1C2-050502W-1R0M
תיאור
FIXED IND 1UH 7.5A 13.8 MOHM SMD
תיאור מפורט
1 µH מסוכך חוט מלופף משרן 7.5 A ‎13.8mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1C2-050502W-1R0M דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎13.8mOhm מקס'
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
השראות
מארז ההתקן של הספק
SMD
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.217‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.50 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.083‏ אינץ' (2.10‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
12.8A