F1C2-050502W-1R2M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1C2-050502W-1R2MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1C2-050502W-1R2M
תיאור
FIXED IND 1.2UH 6.8A 16.3 MOHM
תיאור מפורט
1.2 µH מסוכך חוט מלופף משרן 6.8 A ‎16.3mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1C2-050502W-1R2M דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎16.3mOhm מקס'
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
השראות
מארז ההתקן של הספק
SMD
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.217‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.50 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.083‏ אינץ' (2.10‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
12.2A