F1C2-111106W-1R2M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1C2-111106W-1R2MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1C2-111106W-1R2M
תיאור
FIXED IND 1.2UH 18A 2.64 MOHM
תיאור מפורט
1.2 µH מסוכך חוט מלופף משרן 18 A ‎2.64mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1C2-111106W-1R2M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
40A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎2.64mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
גודל / מידה
אורך 0.469‏ אינץ' x‏ רוחב 0.433‏ אינץ' (11.90 מ"מ x‏ 11.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%