F1C2-151610W-5R6M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1C2-151610W-5R6MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
595-F1C2-151610W-5R6MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
595-F1C2-151610W-5R6MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1C2-151610W-5R6M
תיאור
FIXED IND 5.6UH 21A 4.2 MOHM SMD
תיאור מפורט
5.6 µH מסוכך חוט מלופף משרן 21 A ‎4.2mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1C2-151610W-5R6M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
34A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎4.2mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
גודל / מידה
אורך 0.654‏ אינץ' x‏ רוחב 0.610‏ אינץ' (16.60 מ"מ x‏ 15.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%