F1C2-151610W-6R8M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1C2-151610W-6R8MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1C2-151610W-6R8M
תיאור
FIXED IND 6.8UH 20A 4.6 MOHM SMD
תיאור מפורט
6.8 µH מסוכך חוט מלופף משרן 20 A ‎4.6mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1C2-151610W-6R8M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
30A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎4.6mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
גודל / מידה
אורך 0.654‏ אינץ' x‏ רוחב 0.610‏ אינץ' (16.60 מ"מ x‏ 15.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%