F1C2-151613W-150M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1C2-151613W-150MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1C2-151613W-150M
תיאור
FIXED IND 15UH 16A 7.5 MOHM SMD
תיאור מפורט
15 µH מסוכך חוט מלופף משרן 16 A ‎7.5mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
F1C2-151613W-150M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
21A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎7.5mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
גודל / מידה
אורך 0.654‏ אינץ' x‏ רוחב 0.610‏ אינץ' (16.60 מ"מ x‏ 15.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%