F1D1-050503W-2R2M
מק"ט מוצר של DigiKey
595-F1D1-050503W-2R2MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1D1-050503W-2R2M
תיאור
FIXED IND 2.2UH 7A 29 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µH מסוכך יצוק משרן 7 A ‎29mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
F1D1-050503W-2R2M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
7A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎29mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%